Už to nelze zastavit

Také vás udivuje, jak může název článku přilákat čtenáře? Určitě ano, jinak byste asi nečetli tuto aktualitu. Magazín Abeceda ale touhle cestou jít nechce. Jen na to chceme tak trochu poukázat. Určitě totiž není zrovna fér vůči čtenářům vrazit třeba titulek „Strážmistr zavraždil milenku: Tragédie poté pokračovala…“ Po kliknutí na nadpis se dostanete k příběhu z roku 1919. No ale účel bulváru byl splněn.

A i my zde píšeme jen o tom, že jsme nastavili jeden automatický emailový systém.

Oklikou jsme se tak dostali k tématu dnešní aktuality.

V té minulé bylo uvedeno, že jsme četli, procházeli a tipovali, které blogery oslovit. A nyní můžeme konstatovat, že jsme to zapnuli. Do automatického emailového systému je již zadáno vše potřebné a v průběhu zítřejšího (vlastně dnešního, protože tato aktualita se připravuje k automatickému zveřejnění již ve středu, 18. března) dopoledne se odešlou emaily s návrhem možné spolupráce.

Uživatelé blogovacího systému WordPress.com, které jsme sledovali již možná tuší, koho oslovíme, někteří si pak mohou být z určitého důvodu, který zde psát nebudeme, téměř jisti.

To co je ale důležité je ten fakt, že rozhodně ne všichni, které sledujeme, budou osloveni. Byli bychom velice neradi, pokud by si tito autoři mysleli, že jsme skeptičtí a nevážíme si jejich práce. Tak to rozhodně není.

Jednak někteří již stihli vyplnit formulář autora a pak nemá smysl jim psát. A pak tu jsou ti, kteří sice mají zajímavé a pro řadu potenciálních čtenářů podnětné články, ale z různých důvodů nejsou vhodné do konceptu Magazínu Abeceda. Mohou být z velké části přebrané, mohou být třeba prioritně složené s fotografií a podobně.

Skutečně to není proto, že by vaše práce nestála za nic. To si rozhodovat ani netroufneme, od toho je čtenář.

A proto i tato aktualita, která chce předejít tomu, abychom byli považováni za někoho, kdo se považuje za nějakého arbitra elegantiarum. I když by to špatné nebylo… 🙂